automobiliu_diagnostikos_kaina_kaune

automobilių diagnostika Kaune Kainos

Kompiuterinė automobilių diagnostika Kaune kokios kainos?

Ši tema mus pačius labai sudomino ne todėl, kad prireikė diagnostikos musų transporto priemonėms, bet dėl to kad paskutiniu metu sulaukiame daugybės skambučių iš esamų ir naujų klientų. Skambinantieji puikiai žino, kad mes prekiaujame diagnostine įranga, tad klausė ar galime padėti išspręsti susidariusias problemas su jų automobiliais, mat eilės pas autoelektrikus nežmoniškos o ir kainos labai įvairios. O daugumai klientų tereikia tiesiog nutrinti automobilio klaidas po akumuliatoriaus atjungimo ar tiesiog po tam tikro elemento pakeitimo (kaip žinia dar ne visi automobilių servisai turi kad ir elementarią auto diagnostikos įrangą kuri nutrina/ pašalina buvusias klaidas).

 

Yra du konstruktyvus keliai kaip galima išspręsti susidariusias problemas nudienos rinkoje:

Įsigyti auto diagnostiką pačiam ir atlikti visus reikiamus darbus netik sau bet ir pagelbėti draugui ar kaimynui.

Ieškoti diagnostiką atliekančių specialistų ir mokėti gan nemažus pinigus.

 

Kodėl mes sakome, kad atlikti kompiuterinė automobilių diagnostika kainuoja nemažus pinigus? Ogi todėl, kad atlikome rinkos apklausą ir esame lengvai šokiruoti rinkos kainomis.

Apklausa buvo atlikta Kauno mieste, apklausta pirmų 30 autoservisų, auto elektrikų kurių kontaktus radome google.lt paieškos sistemoje (kaip žinia retas kuris užeina į antrą google paieškos puslapį ieškodamas reikiamos informacijos) o mes pakapstėme net iki ketvirto puslapio, nes ne visi atsiliepė į skambučius, kiti net kainos nepasakė. Visiems atsiliepusiems į skambučius buvo paminėta ta pati problema: po akumuliatoriaus pakeitimo atsiradusios klaidos 2009 metų vw phaeton automobiliui.

 

Tad visų teismui pateikiame kainas nuo iki:

Mažiausia išgirstą kaina buvo 10 Eur.

Didžiausia išgirsta kaina buvo 36 Eur.

Iš gautų duomenų išvedus vidutinę rinkos kaina 2018 metais gaunasi apie 17 Eur už prisijungimą, klaidų nuskaitymą, nutrinimą neatliekant intervencijos ar remonto.

 

Tad kaip ir minėjome ar kartais ne paprasčiau įsigyti auto diagnostikos įrangą patiems ir nesukti sau galvos kur nuvažiuoti ir kada nuvažiuoti, o ir sutaupysite per kelis kartus tikrai ne vieną eurą.

 

O nekantriausiems ir labiausiai taupantiems primename, kad ir mes nuo rugpjūčio mėnesio atliekame kompiuterinę automobilių diagnostiką.

 

 

Fulldiag.lt –  auto diagnostikos įranga.